Ekspert ds. maszyn w przemyśle drzewnym

ekspert ds. maszyn w przemysle drzewnym

Ekspert to ktoś kto ma racje statystycznie częściej niż reszta. To osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę, w tym przypadku mowa o maszynach i procesach zachodzących podczas produkcji elementów z drewna i tworzyw drzewnych.

Ekspert ds. maszyn w przemyśle drzewnym

Doświadczenia w branży drzewnej zbieram już ponad 20 lat. Pracowałem na produkcji, później jako technolog, następnie kierownik produktu we Włoskiej firmie SCM Group, Niemieckiej Homag Polska. Obecnie współpracuje z Weinig Holzher Polska. Zebrałem duży wachlarz doświadczeń zarówno na produkcji jak i w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań do obróbki drewna. Tak szerokie doświadczenie zdobyte podczas pracy w branży drzewnej pozwala mi na obiektywną analizę sytuacji oraz przygotowanie rzetelnego opracowania. Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn i ich przeznaczenia, oraz biegła znajomość języków pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jako ekspert ds. maszyn w przemyśle drzewnym, posiadam najwyższe kwalifikacje zawodowe w dziedzinie maszyn do obróbki drewna.  Jestem wpisany na listę rzeczoznawców SIMP i biegłych sądowych. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu specjalności: Maszyny i procesy produkcyjne w przemyśle drzewnym, wycena maszyn i urządzeń.

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:

Biegły sądowy ds. maszyn
Wycena linii produkcyjnej
Wycena maszyn używanych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń