Sesja zdjęciowa z koniem

Sesja zdjęciowa z koniem!

Po głowie chodzi Ci nowy pomysł: sesja zdjęciowa z koniem! Problem w tym, że nie wiesz jak się do tego zabrać… Potrzebujesz wsparcia profesjonalnego jeźdźca i konia z predyspozycja do sesji zdjęciowych. Dobrze trafiłeś mam to czego potrzebujesz!

Cierpliwy koń i profesjonalna obsługa.

Jesienią 2019r zorganizowałam sesje zdjęciową dla jednej z najlepszych marek modowych w Polsce. Mowa o marce Miler Menswear i nowej kolekcji garniturów jesień –zima, 2019r którą możecie zobaczyć na shopmiler.com Sesja odbyła się w stajni Michałówka pod Poznaniem  z udziałem kilku koni.

 

Dlaczego było wyjątkowo?

Doskonała organizacja planu i przede wszystkim doświadczone konie, które nie bały się fleszów aparatu oraz zamieszania, które jest nieodzowną częścią sesji zdjęciowych. Głównym bohaterem sesji została Prada, która była na planie większości stylizacji.

Prada to koń w treningu sportowym, startujący systematycznie w zawodach ujeżdżenia i skoków. Systematyczny trening oraz odpowiednie żywienie wpływa na aparycję konia. Pozwala także, na budowę naturalnych mięśni, które sprawiają, że na zdjęciach wygląda naprawdę wyjątkowo.

8 stylizacji + materiały promocyjne w 1 dzień!

W ciągu jednego dnia udało nam się wykonać zdjęcia produktowe dla ośmiu stylizacji oraz nagrać materiał filmowy do promocji nowej kolekcji. Nie było by to możliwe bez zgranego i doświadczonego zespołu oraz profesjonalnego fotografa.  Fotograf Maciej Cioch, który jest  autorem zdjęć wykazał się nie lada odwagą i kreatywnością podczas ustawiania scenerii z wykorzystaniem zwierząt.

 Sesja zdjęciowa z koniem

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa z koniem to nie lada wyzwanie zarówno dla modela jak i dla fotografa. Odpowiednie ustawienie światła, modela i zwierzęcia, aby wykonać zdjęcie w/g określonej wizji jest niesamowicie trudne. Wymaga ogromnych pokładów cierpliwości i spokoju. Na dobrym zdjęciu wszystko musi się zgadzać. Odpowiedni wygląd produktu, wizerunek modela i konia…

Zobacz film nakręcony podczas sesji zdjęciowej:

 

Jeśli potrzebujesz wyjątkowe i profesjonalne zdjęcia w nietuzinkowej aranżacji jeździeckiej, zapraszam do współpracy!

Anna- Maria Kluza tel. 664 986 393

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń