Przyczepa dwukonna wynajem

Przyczepa dwukonna wynajem Tarnowo Podgórne

Wynajmij przyczepę od zaraz i bądź niezależny! Do niedawna borykałem się z problemem transportu konia. Okazało się że oprócz problemu z dostępnością  różnicę robi także to jak daleko musze po nią jechać? Ostatecznie zdecydowałem się na zakup własnej nowej przyczepy dwukonnej na wynajem, która stoi w stajni Michałówka 3 km od Tarnowa Podgórnego (k. Poznania). Ponieważ ja używam przyczepę nie częściej niż dwa razy w miesiącu chętnie udostępnię ją na lokalnym rynku.

Wynajem to takie proste!

Przyczepę rezerwujesz wysyłając maila pod adres krzysztof.kluza@gmail.com ( sprawdź telefonicznie czy przyczepa jest dostępna). W mailu napisz swoje dane i okres wynajmu. W odpowiedzi otrzymujesz maila z fakturą i potwierdzeniem rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz kod pin do otwarcia przyczepy i w drogę! Nie musisz umawiać się na odbiór o konkretnej godzinie. Sam decydujesz kiedy odbierasz i kiedy oddajesz!

Przyczepa dwukonna wypożyczenie

Przyczepa jest dedykowana do przewozu dwóch koni. Wyposażona w przegrodę zapobiegającą podgryzaniu się koni. Przyczepa jest nowa. Posiada aktualne badanie technicznie i OC. Przyczepa dwukonna jest wyposażona we wtyczkę francuską 13 pin, w przyczepie znajduje się przejściówka na siedem pin. Na stanie miotła i zgarniacz do odchodów.

 

Przyczepa do przewozu koni dwukonna wynajem dane techniczne:

CHEVERAL LIBERTE
rok produkcji 2020
dopuszczalna ładowność 905 kg
maksymalna masa całkowita1700 kg

  • koszt wynajmu przyczepy dwukonnej 140zł/dzień (wystawiam fakture Vat – kwota netto )
  • Zadzwoń i zarezerwuj: tel. 664986393

Sprawdź ogłoszenia o podobnej tematyce:

Wynajem przyczepy transportowej 750kg
Wynajem przyczepy podłodziowej 2000kg

4 thoughts on “Przyczepa dwukonna wynajem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń