Sprzedam Słonkę Słonka SNIPE POL 30537

Sprzedam Słonkę – jacht regatowy klasy Słonka POL 30537

Słonka to międzynarodowa klasa w której każdego roku ściga się kilka tysięcy żeglarzy. W Polsce flota ma  ponad 30 jachtów z których ok 20 jest aktywnych i startują systematycznie w zawodach. Klasa SNIPE jest bardzo techniczna i niewymagająca fizycznie. Kalendarz regat międzynarodowych jest bardzo bogaty. Najwięcej żeglarzy ściga się we Włoszech i Hiszpani. W tej klasie startuje wielu znanych żeglarzy w tym olimpijczyków. Więcej na temat klasy przeczytasz na międzynarodowej stronie https://www.snipe.org/

Słonka na sprzedaż

Sprzedam jacht regatowy Słonka POL 30537. Jacht w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Oryginalny żelkot w kolorze transparentnym „Dark Blue transparent” wykonany w Stoczni Devotii. Jacht pływał przez wiele lat w czołówce pucharu polski. Wielkokrotnie startowałem na nim w regatach rangi Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Pełna dokumentacja międzynarodowa. Jacht zarejestrowany w Polsce. W moich rękach od nowości.  Stan wizualny bardzo dobry, nie ma pęknięć ani uszkodzeń laminatu. W tym roku wypolerowane dno i pokład. Wszystko sprawne. Jacht gotowy do ścigania.

SNIPE for Sale POL 30537

ang/  Snipe for sale. Yacht in very good technical and visual condition. Original gelcoat in transparent colour „Dark Blue transparent” made by Devotii shipyard. The yacht sailed for many years at the top of the Polish Cup. I started many times in regattas of the rank of World Championships and European Championships. Full international documentation. Yacht registered in Poland. In my hands since the beginning. Visual condition very good, no cracks or damage to the laminate. Polished bottom and deck this year. Everything in working order.

Sprzedam słonkę – dane techniczne:

Konstruktor: Devoti Sailing
rok produkcji: 2008r
Kolor: Dark Blue Transparent
Maszt: Sidewinder Gold lub Sindewinder Silver do wyboru
Bom: Proctor
Okucia: Harken
Żagle:
North Sails komplet żagli regatowych
Dodatkowo: Wózek slipowy, pokrowiec na jacht, komplet pokrowcy transportowych, miecz anodowany.

Cena 21000 PLN   ( możliwa sprzedaż na fakture Vat )
Price 4500 EUR
#sprzedam słonka

Przeczytaj także:

Sprzedam jacht Delphia 24OD 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń