Sprzedam Słonka SNIPE POL 30537

Sprzedam jacht regatowy klasy Słonka POL 30537

Słonka to międzynarodowa klasa w której ściga się kilka tysięcy żeglaży każdego roku. W Polsce flota ponad 30 jachtów z których ok 20 jest aktywnych i startują systematycznie w zawodach. Klasa bardzo techniczna i nie wymagajaca fizycznie. Kalendaż regat międzynarodowych jest bardzo szeroki. Najwięcej żeglarzy ściga się we Włoszech i Hiszpani. W tej klasie startuje wielu znanych żeglaży w tym olinpijczyków.  Więcej na temat klasy przeczytasz na międzynarodowej stronie https://www.snipe.org/

Słonka na sprzedaż

Sprzedam jacht regatowy Słonka POL 30537. Jacht w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Oryginalny żelkot w kolorze transparentnym „Dark Blue transparent” wykonany w Stoczni Devotii. Jacht pływał przez wiele lat w czołówce pucharu polski. Wielkokrotnie startowałem na nim w regatach rangi Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy. Pełna dokumentacja międzynarodowa. Jacht zarejestrowany w Polsce. W moich rękach od początku. Stan wizualny bardzo dobry, nie ma pęknięć ani uszkodzeń laminatu. W tym roku wypolerowane dno i pokład. Wszystko sprawne.

SNIPE for Sale POL 30537

ang/  Snipe for sale. Yacht in very good technical and visual condition. Original gelcoat in transparent colour „Dark Blue transparent” made by Devotii shipyard. The yacht sailed for many years at the top of the Polish Cup. I started many times in regattas of the rank of World Championships and European Championships. Full international documentation. Yacht registered in Poland. In my hands since the beginning. Visual condition very good, no cracks or damage to the laminate. Polished bottom and deck this year. Everything in working order.

 

Konstruktor: Devoti Sailing
rok produkcji: 2008r
Kolor: Dark Blue Transparent
Maszt: Sidewinder Gold lub Sindewinder Silver do wyboru
Bom: Proctor
Okucia: Harken
Żagle: North Sails komplet regatowy, +  komplet żagli treningowych
Dodatkowe: Wózek slipowy, pokrowiec na jacht, komplet pokrowcy transportowych, miecz anodowany.

Cena 21000 PLN  ( możliwa sprzedaż na fakture Vat )
#sprzedam słonka

Przeczytaj także:

Sprzedam jacht Delphia 24OD 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń