Sprzedam jacht Glastron Carlson CV23 240KM

 

 

Sprzedam  jacht motorowy Glastron Carlson CV23

 

Sprzedam  – Glastron Carlson CV23 z 1987r

To motorówka plażowa przeznaczona do rekreacji i wypoczynku w obszarze akwenów śródlądowych kategori projektowa [C] oraz morskich 2 Mm od brzegu. Dopuszczalnie 6 osób na pokładzie. Ten egzemplarz Wyprodukowano w Stanach i sprowadzono go do Polski w 1991r, jednakże od tego momentu jacht nie był użytkowany. Stała pod plandeką w hali u poprzedniego właściciela. Obecnie znajduje się w stoczni, gdzie przerwano prace remontowe z uwagi na brak środków na dalsze prace. Dokładnie takim modelem motorówki uciekał James Bond w jednym ze swoich filmów.

 

Stan techniczny:

Prezentowany model miał zainstalowany silnik Volvo penta V6 o mocy 300KM,. (Standardowo wyposażano tą jednostkę w silnik o mocy 170KM). Jednakże silnik został sprzedany, ponieważ miałem w planie zamontować mniejszy napęd. Jacht przewieziono do stoczni, gdzie rozpoczęto remont w 2016r. Zdemontowano wszystkie części jachtu do gołego kadłuba. Pozostały tylko części z laminatu które zostały wyszlifowane i odmalowane. Wymieniono pawęż, konstrukcje, podłogę. Kadłub został odmalowany. Na pokładzie lakier biały perłowy, na burtach czarny perłowy, dno pomalowano czarnym antyfulingiem.

Zaintstalowałem silnik Mercruiser 4.3l 240KM. Wykonałem nowa instalacje elektryczną. Wymieniłem tapicerkę. W sumie to zbudowałm ten jacht od nowa. Juz nie moge sie docekać jak go odbiore od tapicera.

Cena 150000zł

kontakt 664986393

 

Więcej zdjęć :

Z 2016r przed remontem: https://www.dropbox.com/sh/ytvlwk8nv1z9pkx/AABacSyer7YZ-tMSOypri4rga?dl=0,

Zdjęcia po malowaniu 2018r (stan aktualny) https://www.dropbox.com/sh/y7nmqhhujegpkv4/AADZykSB0ngxoVKB0RINI5j0a?dl=0

Zdjęcia po zamontowaniu silnika i wykonaniu tapicerki będą dostępne na wiosnę 2023 jak odbiore jacht ze stoczni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now ButtonZadzwoń