Wycena szkody za darmo ?

darmowa wycena rzeczoznawca

Potrzebujesz wsparcia profesjonalisty, który pomoże ci zakończyć sporną sprawę? Wycena szkody za darmo – to możliwe!

Kiedy pierwszy raz  skorzystałem z pomocy rzeczoznawcy aby udowodnić swoje stanowisko przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym, przeżyłem nie lada szok! Cena za wykonanie opinii ( ok 2000zł ! ), była dla mnie na tyle wysoka, że zastanawiałem się, czy jest sens dochodzenia swoich praw. Poświęcony czas, nerwy i koszty dodatkowe w sprawie za kilka tysięcy.  W wielu przypadkach klienci odpuszczają temat mając w tyle głowy, nić zwątpienia. Zawsze istnieje ryzyko, że pomimo dobrze przygotowanej dokumentacji popartej opiniami ekspertów, ubezpieczyciel i tak nie zgodzi się na wypłatę odszkodowania.

Płaci ten kto się myli!

W artykule pt. “Opinia rzeczoznawcy w walce z ubezpieczycielem” przedstawiałem realia ponoszenia kosztów w sprawach spornych, oraz napisałem o tym kto płaci za opinie rzeczoznawcy? Krótko ujmując, płaci ten kto się myli. Jeśli Ubezpieczyciel twierdzi, że nie wypłaci odszkodowania, a ty udowodnisz mu, że masz racje, to Ubezpieczyciel jest zobligowany do pokrycia kosztów które poniosłeś na opinie ekspertów. Można to sprytnie wykorzystać!

Wycena szkody za darmo! jak to możliwe?

Dobry rzeczoznawca zapoznając się z aktami sprawy, jest w stanie określić twoje szanse na pozytywne zakończenie sprawy. Skontaktuj się ze mną, i przedstaw sytuacje. Profesjonalista bardzo szybko da Ci rzetelną ocenę sytuacji. Jeśli nie ma wątpliwości, że należy ci się odszkodowanie to warto zlecić wycenę z odroczonym terminem płatności, np. 90dni. W tym czasie zdążysz złożyć odwołanie, a ubezpieczyciel wypłaci Tobie odszkodowanie w ciągu 30dni.

Każdy pracuje na własny rachunek

Ubezpieczyciel wie, że koszty opinii biegłych są wysokie, dlatego wykorzystuje ten fakt i w ramach obowiązującego prawa, prowadzi sprawę przewlekle i nie przyjmuje odpowiedzialności jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości. Jest to zrozumiałe i jednocześnie działa demotywująco na poszkodowanego który może się czuć zagubiony w gąszczu pism. Często klienci maja problem z tym, żeby w prawidłowy sposób opisać zdarzenie, jego skutki lub określić zakres szkody. Jeśli nieświadomy klient nie potrafi przedstawić roszczenia i go uargumentować, to efekt jest do przewidzenia.

Wg moich obserwacji 70% ubezpieczonych nie czyta ogólnych warunków ubezpieczenia. Można zatem stwierdzić że nie do końca wiedzą czego dotyczy ich ochrona ubezpieczeniowa. Znam wiele przypadków w których pomimo szkody, ubezpieczony nie zgłosił roszczenia, ponieważ nie wiedział że mógł. Czujesz się niepewnie w świecie prawnych zakamarków, pozwól sobie pomóc.Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji. Jeśli masz o co walczyć, możesz zlecić wykonanie wyceny za darmo.

 

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:

Szkoda na mieliźnie
Wycena jachtu, czy rzeczoznawca jest Ci w ogóle potrzebny?
Utrata wartości jachtu.
Problemy z rzetelną wyceną jachtu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now ButtonZadzwoń